Apie mus
Mūsų šunys
Šuniukai
Foto galerija
Nuorodos
Atminimui
Kontaktai
Atminimui

Vaivorykštės šalis.

  
     "Kitapus dangaus, rojuje, yra stebuklinga vieta, kurioje visada pakyla didžiulė ir ryški vaivorykštė. Čia po mirties patenka mūsų šunys. Čia driekiasi žalios pievos ir kalvos, kur mūsų nepamirštami, nepakartojami draugai nerūpestingai bėgioja ir smagiai žaidžia vienas su kitu. Čia skanus maistas ir švarus vanduo, ir šilta saulutė, nėra kančių ir skausmo. Mūsų mylimiems augintiniams čia šilta ir jauku. Visi jie, mus palikia ligoti ar seni, čia yra sveiki ir jauni, linksmi ir laimingi. Jie tapo tokie, kokius mes juos prisimenam savo sapnuose ar prisiminimuose, apie praėjusias dienas. Ir atrodo, niekas nedrumsčia Jų ramaus džiaugsmo šiame geriausiame iš visų pasaulių ... Nebent tik liūdesys apie tuos, kuriuos jie buvo priversti palikti ten, namuose, kitoje pusėje vaivorykštės...
     Bet ateis laikas ir kažkuris iš jų, staiga, netikėtai, žaidimo metu sustings, pakels ausis ir ilgokai, nepatikliai įsistebeilins į netikėtai horizonte atsiradusi siluetą. Po to, staiga šoks iš vietos ir skris į priekį, neliečiant žalios žolės, greičiau ir greičiau į susitikimą. Ir štai, pagaliau Jūs susitikot su savo senuoju draugu. Susitikot, kad niekada daugiau neišsiskirt. Jūs vėl apkabinat savo mylimą bičiulį, jo sunkią galvą... greitas karštas liežuvis apipila Jūsų veidą šlapiais bučiniais, ištikimos, laimingos akys neatplėšia žvilgsnio nuo Jūsų veido. Kaip seniai tai buvo Jūsų gyvenime ... Tai buvo, tačiau niekada neišblėso iš Jūsų širdies.
     Nuo dabar jau visad kartu, Jūs ir Jūsų šuo, pereinate per vaivorykštės tiltą, kad pradėti naują, nežinomą, neišbandytą gyvenimą ... "

Dikutis – Mažylis  
2000 - 2010 m.

Kentauro More than a Woman (Morytė)

2007 - 2013 m.

...Amžinai mūsų širdyse...

 

Facebook